LocalGov Drupal (3.4.0) - en to ms translation catalogue (20 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Author
ms: Pengarang

en: Language
ms: Bahasa

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Content type
ms: Jenis kandungan

en: Page
ms: Halaman

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Filter
ms: Tapis

en: Desc
ms: Menurun

en: Anonymous
ms: Tanpa nama

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: No content available.
ms: Tiada kandungan tersedia ada.

en: Main page content
ms: Halaman kandungan utama

en: Find and manage content.
ms: Carikan dan uruskan kandungan.

en: Asc
ms: Menaik
