LocalGov Drupal (3.4.0) - en to oc translation catalogue (23 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Author
oc: Autor

en: Language
oc: Lenga

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Content type
oc: Tipe de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Sort by
oc: Triar per

en: Messages
oc: Messatges

en: author
oc: autor

en: Unpublished
oc: Pas publicat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Welcome message
oc: Messatge de benvenguda

en: No content available.
oc: Pas cap de contengut disponible.

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala

en: Find and manage content.
oc: Busqueu e gestioneu lo contengut.
