LocalGov Drupal (3.4.0) - en to pl translation catalogue (35 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Author
pl: Autor

en: Language
pl: Język

en: Reset
pl: Resetuj

en: Default
pl: Domyślny

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Page
pl: Strona

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Desc
pl: Malejąco

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Messages
pl: Wiadomości

en: author
pl: autor

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Site branding
pl: Marka witryny

en: Default long date
pl: Domyślna data długa

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: Default short date
pl: Domyślna data krótka

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią
