LocalGov Drupal (3.4.0) - en to ro translation catalogue (35 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Content
ro: Conținut

en: Author
ro: Autor

en: Language
ro: Limba

en: Reset
ro: Resetează

en: Default
ro: Implicit

en: Updated
ro: Actualizat

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Page
ro: Pagina

en: Published
ro: Publicat

en: Filter
ro: Filtru

en: Desc
ro: Descendent

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Messages
ro: Mesaje

en: author
ro: autor

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Unpublished
ro: Nepublicat

en: Tabs
ro: Taburi

en: Main navigation
ro: Navigare principală

en: No content available.
ro: Nu este conținut disponibil.

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Published status
ro: Statusul publicat

en: Main page content
ro: Conținut principal pagină

en: Find and manage content.
ro: Găsire și administrare conținut

en: Asc
ro: Ascendent

en: Site branding
ro: Branding-ul sitului

en: Default long date
ro: Data implicită, în format lung

en: Default medium date
ro: Data implicită, în format mediu

en: Default short date
ro: Data implicită, în format scurt

en: Find and manage content
ro: Găsire și administrare conținut
