LocalGov Drupal (3.4.0) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Operations
ru: Операции

en: Content
ru: Содержимое

en: Author
ru: Автор

en: Language
ru: Язык

en: Reset
ru: Сбросить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Updated
ru: Обновлено

en: Content type
ru: Тип материала

en: Page
ru: Страница

en: Published
ru: Опубликовано

en: Filter
ru: Фильтр

en: Desc
ru: По убыванию

en: Anonymous
ru: Гость

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Messages
ru: Сообщения

en: author
ru: автор

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Unpublished
ru: Снято с публикации

en: Tabs
ru: Вкладки

en: Welcome message
ru: Текст приветствия

en: Main navigation
ru: Основная навигация

en: No content available.
ru: Нет доступных материалов.

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Breadcrumbs
ru: Строка навигации

en: Published status
ru: Статус публикации

en: Main page content
ru: Содержимое страницы

en: Find and manage content.
ru: Поиск материалов и управление ими

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Site branding
ru: Брендинг сайта

en: Default long date
ru: Длинная дата по умолчанию

en: Default medium date
ru: Средняя дата по умолчанию

en: Default short date
ru: Короткая дата по умолчанию

en: Find and manage content
ru: Поиск материалов и управление ими
