LocalGov Drupal (3.4.0) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Content type
ug: مەزمۇن تۈرى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Find and manage content.
ug: مەزمۇن ئىزدەش ۋە باشقۇرۇش
