Localgov Core (2.14.2) - en to be translation catalogue (23 entries)

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Size
be: Памер

en: Reset
be: Скінуць

en: Image
be: Малюнак

en: Name
be: Імя

en: Default
be: Прадвызначана

en: Filename
be: Назва файла

en: Files
be: Файлы

en: All
be: Усе

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Fields
be: Палі

en: Arguments
be: Аргументы

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Replacement patterns
be: Замена шаблонаў

en: Entity
be: Сутнасць

en: Used in
be: Выкарыстоўваецца ў

en: Featured
be: Рэкамендаваныя

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: MIME type
be: Тып MIME

en: Upload date
be: Дата загрузкі

en: Find and manage files.
be: Шукаць і правіць фалы.
