Localgov Core (2.14.2) - en to hu translation catalogue (74 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Size
hu: Méret

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Files
hu: Fájlok

en: All
hu: Mind

en: Filter
hu: Szűrő

en: Fields
hu: Mezők

en: Desc
hu: Csökk

en: Square
hu: Négyzet

en: Arguments
hu: Argumentumok

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Replacement patterns
hu: Helyettesítési minták

en: Page header
hu: Oldalfejléc

en: Entity
hu: Entitás

en: Document
hu: Dokumentum

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Used in
hu: Ez használja

en: Editor
hu: Szerkesztő

en: Offset
hu: Eltolás

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Upload date
hu: Feltöltés dátuma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: @argument title
hu: @argument cím

en: @argument input
hu: @argument bemenet

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Contributor
hu: Közreműködő

en: Changed date
hu: Módosítás dátuma

en: Asc
hu: Növ

en: Use replacement tokens from the first row
hu: Helyettesítési vezérjelek használata az első sorból

en: External link
hu: Külső hivatkozás

en: 1 place | @count places
hu[0]: 1 hely
hu[1]: @count hely

en: Registering module
hu: Használó modul

en: File usage
hu: Fájl használata

en: Should replacement tokens be used from the first row
hu: Az első sorban lévő helyettesítő vezérjelek használhatóak

en: The following tokens are available. You may use Twig syntax in this field.
hu: Az alábbi vezérjelek érhetőek el, de a Twig szintaxisa is használható.

en: Find and manage files.
hu: Fájlok keresése és kezelése.

en: Files overview
hu: Fájlok áttekintése

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
hu: {{ arguments.fid }} fájlhasználati információi

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: Large 21:9 (1440x620)
hu: Nagy 21:9 (1440×620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
hu: Nagy 21:9 2× (2880×1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
hu: Nagy 3:2 2× (1536×1024)

en: Large 3:2 (768x512)
hu: Nagy 3:2 (768×512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
hu: Közepes 21:9 (1024×440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
hu: közepes 3:2 2× (1200×800)

en: Medium 3:2 (600x400)
hu: Közepes 3:2 (600×400)

en: Medium 8:7 (266x236)
hu: Közepes 8:7 (266×236)

en: Scale crop 7:3 large
hu: 7:3 arányú (nagy) méretre vágás

en: Small 21:9 (768x330)
hu: Kicsi 21:9 (768×330)

en: Square Large
hu: Négyzetes nagy

en: Square Medium
hu: Négyzetes közepes

en: Square Small
hu: Négyzetes kicsi

en: 3:2 Image
hu: 3:2 kép

en: Hero or Banner
hu: Fő kép vagy egyszerű banner

en: User manager
hu: Felhasználókezelő

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

en: An uploaded file or document, such as a PDF.
hu: Egy feltöltött fájl vagy dokumentum, mint például egy PDF.

en: Medium 8:7
hu: Közepes 8:7

en: Responsive 3x2
hu: Alkalmazkodó 3×2
