Localgov Core (2.14.2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Size
lt: Dydis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Files
lt: Failai

en: All
lt: Visi

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Square
lt: Kvadratas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Entity
lt: Esybė

en: Used in
lt: Naudojama

en: Featured
lt: Svarbus

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis
