Localgov Core (2.14.2) - en to lv translation catalogue (50 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Size
lv: Izmērs

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Image
lv: Attēls

en: Name
lv: Nosaukums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Files
lv: Faili

en: All
lv: Visi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Fields
lv: Lauki

en: Desc
lv: Dilst.

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Replacement patterns
lv: Aizstāšanas šabloni

en: Entity
lv: Entītija

en: Document
lv: Dokuments

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Editor
lv: Redaktors

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Featured
lv: Eksponētais

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: @argument title
lv: @argument virsraksts

en: @argument input
lv: @argument ievade

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: 1 place | @count places
lv[0]: @count vieta
lv[1]: @count vietas
lv[2]: @count vietas

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Large 21:9 (1440x620)
lv: Liels 21:9 (1440x620)

en: Large 21:9 2x (2880x1240)
lv: Liels 21:9 2x (2880x1240)

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
lv: Liels 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
lv: Liels 3:2 (768x512)

en: Medium 21:9 (1024x440)
lv: Vidējs 21:9 (1024x440)

en: Medium 3:2 2x (1200x800)
lv: Vidējs 3:2 2x (1200x800)

en: Medium 3:2 (600x400)
lv: Vidējs 3:2 (600x400)

en: Responsive 3x2
lv: Responsīvs 3x2
