Localgov Core (2.14.2) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: Filter
nn: Filtrer

en: Fields
nn: Felt

en: Arguments
nn: Argument

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Featured
nn: Framheva

en: - All -
nn: - Alle -
