Localgov Core (2.14.2) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Size
os: Ас

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт

en: Name
os: Ном

en: Default
os: Æнæивд

en: Filename
os: Файлы ном
