Localgov Core (2.14.2) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Size
ps: كچه

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Image
ps: انځور

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: All
ps: ټول

en: Filter
ps: چاڼ

en: Arguments
ps: استدلالونه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Featured
ps: ځانګړي

en: Permanent
ps: دايمي

en: Temporary
ps: لنډمهاله

en: - All -
ps: - ټول -
