Localgov Core (2.14.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Filter
ta: வடிகட்டி
