LocalGov Core (2.14.7) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: Language
bg: Език

en: Action
bg: Действие

en: Size
bg: Размер

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Image
bg: Снимка

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Default
bg: По подразбиране

en: Filename
bg: Име на файла

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: Thumbnail
bg: Умалена

en: Media
bg: Медия

en: Replacement patterns
bg: Изрази за подмяна

en: Changed date
bg: Дата на промяна
