LocalGov Core (2.14.7) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Size
hy: Չափ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Image
hy: Նկար

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: True
hy: Ճիշտ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Filename
hy: ֆայլի անունը

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Media
hy: Մեդիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Used in
hy: Օգտագործվել է

en: Editor
hy: Խմբագիր

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: MIME type
hy: MIME տեսակը
