LocalGov Core (2.14.7) - en to is translation catalogue (33 entries)

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Language
is: Tungumál

en: Action
is: Aðgerð

en: Size
is: Stærð

en: Reset
is: Endursetja

en: Use count
is: Notkun

en: Image
is: Mynd

en: Name
is: Nafn

en: edit
is: breyta

en: True
is: Rétt

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Filename
is: Skráarnafn

en: Updated
is: Uppfært

en: Files
is: Skrár

en: All
is: Allt

en: Published
is: Birt

en: Filter
is: Sía

en: Fields
is: Svæði

en: Thumbnail
is: Smámynd

en: Media
is: Margmiðlunarefni

en: Arguments
is: Rök

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Temporary
is: Tímabundið

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: No media available.
is: Ekkert margmiðlunarefni aðgengilegt.

en: Media name
is: Nafn margmiðlunarefnis

en: Find and manage media.
is: Finna og stjórna margmiðlunarefni
