LocalGov Core (2.14.7) - en to jv translation catalogue (25 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Type
jv: Tipe

en: Author
jv: Penulis

en: Language
jv: Basa

en: Action
jv: Aksi

en: Size
jv: Ukuran

en: Reset
jv: Baléknā

en: Image
jv: Gambar

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: True
jv: Bener

en: Default
jv: Gawan

en: Filename
jv: Jeneng File

en: Updated
jv: Wis anyar

en: All
jv: Kabèh

en: Published
jv: Dipacak

en: Filter
jv: Saring

en: Fields
jv: Field

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Used in
jv: Digunakaké nang

en: Featured
jv: Fitur

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: @argument title
jv: judhul @argument

en: @argument input
jv: input @argument

en: Asc
jv: Urut Maju
