LocalGov Core (2.14.7) - en to kk translation catalogue (16 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Language
kk: Тіл

en: Action
kk: Әрекет

en: Size
kk: Көлем

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Fields
kk: Өрістер
