LocalGov Core (2.14.7) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Language
km: ភាសា

en: Action
km: អំពើ

en: Size
km: ទំហំ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Files
km: ឯកសារ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Media
km: មេឌៀ

en: Used in
km: បាន​ប្រើ​ក្នុង

en: Featured
km: លក្ខណៈ​ពិសេស

en: MIME type
km: ប្រភេទ​ MIME
