LocalGov Core (2.14.7) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Language
mn: Хэл

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Files
mn: Файлууд

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Filter
mn: Шүүлтүүр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
