LocalGov Core (2.14.7) - en to ug translation catalogue (21 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Filename
ug: ھۆججەت نامى

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: All
ug: ھەممە

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: ,
ug: ،

en: Thumbnail
ug: كىچىك كۆرۈنۈش

en: Media
ug: مېدىيا

en: Square
ug: تۆت چاسا

en: Sort by
ug: تىزىش

en: MIME type
ug: تۈرىMIME

en: - All -
ug: ھەممىسى
