LocalGov Directories (3.3.1) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Author
te: రచయిత

en: List
te: జాబితా

en: Edit
te: మార్చు

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Sort settings
te: క్రమీకరించు అమరికలు
