Localgov Geo (2.0.10) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Author
ca: Autor

en: Label
ca: Etiqueta

en: Throttle
ca: Regula

en: Add location
ca: Afegeix una localització

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Limit
ca: Límit

en: Period
ca: Punt

en: Changed
ca: Canviat

en: Locations
ca: Ubicacions
