Localgov Geo (2.0.10) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Author
de: Autor

en: Label
de: Beschriftung

en: Throttle
de: Lastreduzierung

en: Add location
de: Ort hinzufügen

en: Authored on
de: Geschrieben am

en: API key
de: API-Key

en: Limit
de: Begrenzung

en: Period
de: Periode

en: Changed
de: Geändert

en: Locations
de: Orte

en: Geo type
de: Geo-Typ
