Localgov Geo (2.0.10) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Status
es: Estado

en: Author
es: Autor

en: Label
es: Etiqueta

en: Throttle
es: Regulación

en: Add location
es: Añadir lugar

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: API key
es: Clave del API

en: Limit
es: Límite

en: Period
es: Período

en: Changed
es: Modificado

en: Locations
es: Ubicaciones
