Localgov Geo (2.0.10) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Label
km: ស្លាក

en: Throttle
km: បិទ/​បើក​

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ
