Localgov Geo (2.0.10) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Locations
kn: ತಾಣಗಳು
