Localgov Guides (2.1.15) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Body
nn: Brødtekst

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: On
nn: På

en: Overview
nn: Oversikt

en: Off
nn: Av

en: Promoted to front page
nn: Flytta fram til framsida
