LocalGov Drupal Microsites (4.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Image
ca: Imatge

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Square
ca: Quadrat

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Front page
ca: Portada

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
ca: Gran 3:2 2x (1536x1024)

en: Large 3:2 (768x512)
ca: Gran 3:2 (768x512)

en: Square Large
ca: Quadrada gran

en: Square Medium
ca: Quadrada mitjana

en: Square Small
ca: Quadrada petita

en: 3:2 Image
ca: Imatge 3:2

en: Remote video
ca: Vídeo remot

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
ca: Un vídeo hostatjat remotament de YouTube o Vimeo.
