LocalGov Drupal Microsites (4.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Image
is: Mynd

en: Hostname
is: Vélarheiti

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Front page
is: Forsíða
