LocalGov Drupal Microsites (4.0.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Content
eu: Edukia

en: Image
eu: Irudia

en: Hostname
eu: Ostalari izena

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Front page
eu: Azaleko orria

en: Document
eu: Dokumentua
