LocalGov Drupal Microsites (4.0.0) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Content
fi: Sisältö

en: Image
fi: Kuva

en: Hostname
fi: Verkkotunnus

en: Square
fi: Neliö

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Front page
fi: Etusivu

en: Large 3:2 2x (1536x1024)
fi: Suuri 3:2 2× (1536×1024)

en: Large 3:2 (768x512)
fi: Suuri 3:2 (768×512)

en: Square Large
fi: Neliö suuri

en: Square Medium
fi: Neliö keskikokoinen

en: Square Small
fi: Neliö pieni

en: 3:2 Image
fi: 3:2 kuva
