LocalGov Drupal Microsites (4.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Image
mn: Зураг

en: Hostname
mn: Хостийн нэр

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Front page
mn: Толгой хуудас
