LocalGov Drupal Microsites (4.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Content
sl: Vsebine

en: Image
sl: Slika

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Front page
sl: Vstopna stran
