LocalGov Drupal Microsites (4.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Content
ast: Conteníu

en: Image
ast: Imaxe

en: Hostname
ast: Nome de la máquina

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Front page
ast: Páxina d'entamu
