LocalGov Drupal Microsites (4.0.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Image
be: Малюнак

en: Hostname
be: Імя хоста

en: Anonymous
be: Ананім

en: Front page
be: Галоўная старонка
