LocalGov Drupal Microsites (4.0.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Content
cy: Cynnwys

en: Image
cy: Delwedd

en: Hostname
cy: Enw gwesteiwr

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Front page
cy: Tudalen flaen
