LocalGov Drupal Microsites (4.0.1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Content
km: មាតិកា

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Front page
km: ទំព័រ​មុខ
