LocalGov Drupal Microsites (4.0.1) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Hostname
ml: ഹോസ്റ്റിന്റെ പേര്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Front page
ml: പ്രധാനതാള്‍
