LocalGov Drupal Microsites (4.0.1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Content
ps: منځپانګه

en: Image
ps: انځور

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Front page
ps: مخ پاڼه
