LocalGov Publications (1.0.15) - en to ar translation catalogue (31 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: On
ar: في

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Image
ar: الصورة

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Book
ar: الوثيقة

en: Default
ar: الافتراضي

en: URL
ar: العنوان URL

en: Text
ar: نص

en: All
ar: الكل

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Updated date
ar: تاريخ التحديث

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: No books available.
ar: لا يوجد كتب.

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Edit order and titles
ar: تحرير الطلب والعناوين
