localgov test (3.0.14) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Welcome message
gl: Mensaxe de benvida

en: Main navigation
gl: Navegación principal

en: Breadcrumbs
gl: Migas de pan

en: Main page content
gl: Contido da páxina principal

en: Site branding
gl: Marca do sitio

en: Default long date
gl: Data longa predeterminada

en: Default medium date
gl: Data mediana predeterminada

en: Default short date
gl: Data curta predeterminada
