localgov test (3.0.14) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Messages
hi: संदेश

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Main navigation
hi: मुख्य नेविगेशन

en: Default long date
hi: डिफ़ॉल्ट लंबे तारीख

en: Default medium date
hi: डिफ़ॉल्ट मध्यम तारीख

en: Default short date
hi: डिफ़ॉल्ट छोटा दिनांक
