localgov test (3.0.14) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Messages
it: Messaggi

en: Tabs
it: Schede

en: Main navigation
it: Navigazione principale

en: Breadcrumbs
it: Breadcrumb

en: Main page content
it: Contenuto della pagina principale

en: Site branding
it: Branding del sito

en: Default long date
it: Formato predefinito data lunga

en: Default medium date
it: Formato predefinito data media

en: Default short date
it: Formato predefinito data corta
