localgov test (3.0.14) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Messages
oc: Messatges

en: Tabs
oc: Onglets

en: Welcome message
oc: Messatge de benvenguda

en: Main page content
oc: Contengut de la pagina principala
