localgov test (3.0.14) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Default long date
fa: تاریخ طویل مفروض

en: Default medium date
fa: تاریخ متوسط مفروض

en: Default short date
fa: تاریخ کوتاه مفروض
