localgov test (3.0.15) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Author
bn: লেখক

en: Language
bn: ভাষা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Content type
bn: কন্টেন্টের ধরণ

en: Published
bn: প্রকাশিত

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: No content available.
bn: কোন কন্টেন্ট নেই।
