localgov test (3.0.15) - en to da translation catalogue (34 entries)

en: Title
da: Titel

en: Operations
da: Handlinger

en: Content
da: Indhold

en: Author
da: Forfatter

en: Language
da: Sprog

en: Reset
da: Gendan

en: Default
da: Standard

en: Updated
da: Opdateret

en: Content type
da: Indholdstype

en: Page
da: Side

en: Published
da: Udgivet

en: Desc
da: Faldende

en: Anonymous
da: Anonym

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Messages
da: Beskeder

en: author
da: forfatter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Unpublished
da: Ikke udgivet

en: Tabs
da: Faner

en: Welcome message
da: Velkomstmeddelelse

en: Main navigation
da: Primær navigation

en: No content available.
da: Der er intet indhold at vise.

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Breadcrumbs
da: Brødkrummer

en: Published status
da: Publiceringsstatus

en: Main page content
da: Primært sideindhold

en: Find and manage content.
da: Find og håndtér indhold.

en: Asc
da: Stigende

en: Default long date
da: Standard lang dato

en: Default medium date
da: Standard mellem dato

en: Default short date
da: Standard kort dato

en: Find and manage content
da: Find og håndtér indhold
