localgov test (3.0.15) - en to el translation catalogue (32 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Author
el: Συντάκτης

en: Language
el: Γλώσσα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Content type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Desc
el: Φθί

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Messages
el: Μηνύματα

en: author
el: συγγραφέας

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Tabs
el: Καρτέλες

en: Main navigation
el: Κεντρική πλοήγηση

en: No content available.
el: Δεν υπάρχει διαθέσιμη ύλη.

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Main page content
el: Περιεχόμενο κεντρικής σελίδας

en: Find and manage content.
el: Εύρεση και διαχείριση περιεχομένου

en: Asc
el: Αύξ

en: Default long date
el: Προκαθορισμένη πλήρης ημερομηνία

en: Default medium date
el: Προεπιλoγή μεσαίας ημερομηνίας

en: Default short date
el: Προεπιλoγή σύντομης ημερομηνίας

en: Find and manage content
el: Αναζήτηση και διαχείριση περιεχομένου
